Dramatyczne chwile w meczu siatkarskim! Zawodniczka zasłabła na parkiecie

Siatkarka Brayelin Elizabeth Martinez z Dominikany zasłabła podczas meczu World Grand Prix z Japonią. Sytuacja wyglądała niezwykle dramatycznie: lekarze udzielili poszkodowanej pomocy na parkiecie, a przerwa w grze trwała blisko kwadrans.

W czwartym secie konfrontacji Dominikany z Japonią w holenderskim Apeldoorn, przy stanie 6:5 Martinez rzuciła się do obrony po ataku jednej z rywalek. Po chwili 20-letnia reprezentantka Dominikany zasłabła.

Lekarze ruszyli na pomoc siatkarce, a jej koleżanki z drużyny, rywalki oraz zgromadzeni w hali kibice przeżywali dramatyczne momenty. Przerwa w spotkaniu trwała około piętnastu minut. Martinez opuściła boisko na noszach, ale była już w tym momencie przytomna.

Spotkanie wznowiono, a to przykre zdarzenie nie mogło nie odbić się na postawie siatkarek z Dominikany, jednak zdołały one wygrać rywalizację na przewagi w czwartej odsłonie i zwyciężyć w całym meczu 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 29:27).

Dramatyczna sytuacja w załączonym materiale wideo.