Krychowiak jednak zostanie w PSG?

Piłka nożna
Krychowiak jednak zostanie w PSG?
fot.Cyfrasport

Francuska prasa podaje, że Grzegorz Krychowiak najprawdopodobniej zostanie w PSG. Jest to zarówno decyzja klubu, jak i samego zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że polski pomocnik weźmie udział w amerykańskim tournée, które odbędzie się w połowie lipca.

Reprezentant Polski mimo, że poprzedni sezon miał nieudany nie może narzekać na brak zainteresowania. 27-letniego Krychowiaka chcieli pozyskać m.in. Inter Mediolan, czy Valencia na zasadzie wypożyczenia. Teraz okazuje się, że paryski klub będzie chciał zatrzymać go u siebie.

 

Umowa 45-krotnego reprezentanta Polski z wicemistrzem Francji obowiązuje aż do 2021 roku. Władze klubu oraz trener Unai Emery zdają sobie sprawę, że „Krycha’ w perspektywie długiego sezonu może być przydatny. - W odróżnieniu od Hatema Ben Arfy włodarze Paris Saint-Germain nie dali do zrozumienia Krychowiakowi, że nie liczą na niego w kolejnym sezonie - pisze francuski dziennik L'Équipe.

 

Urodzony w Gryficach zawodnik aktualnie przebywa na wakacjach. Na pierwszym treningu pojawi się pod koniec tygodnia, czyli tuż przed wylotem na tournée po USA.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie