Poznaliśmy cenę PPV za galę Mayweather - McGregor

Sporty walki
Poznaliśmy cenę PPV za galę Mayweather - McGregor
fot. PAP

Dokładnie 99 dolarów i 95 centów kosztować będzie wykupienie pakietu PPV w rozdzielczości HD za bokserską galę z udziałem Floyda Mayweathera (49-0, 26 KO) i Conora McGregora (0-0). Za nieco gorszą jakość, w rozdzielczości SD, kibice pięściarstwa w Stanach Zjednoczonych będą musieli zapłacić 10 dolarów mniej. Super walka bokserskiej legendy z najpopularniejszym zawodnikiem MMA odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

Informacja o wysokości cen pakietów PPV została ujawniona przez dziennikarza Lance'a Pugmire'a z Los Angeles Times. - PPv na walkę Mayweather vs McGregor dostępne będzie za 89,95$, podobnie jak za walkę z Pacquiao. 10$ więcej kosztować będzie rozdzielczość HD - napisał dziennikarz na Twitterze.


Cena PPV za starcie pięściarskiej legendy z ikoną MMA stoi na tym samym poziomie co w przypadku super walki Mayweathera z Mannym Pacquiao. W 2015 roku sprzedano 4,6 miliona subskrypcji, ale analitycy przewidują, że sierpniowa walka może zbliżyć się do tego wyniku.

Warto przypomnieć, że walka pomiędzy Mayweatherem a Pacquiao była starciem dwóch najlepszych pięściarzy naszej generacji, a McGregor na swoim koncie nie ma jeszcze żadnej stoczonej walki na zasadach bokserskich. W MMA został natomiast pierwszym zawodnikiem, który w największej organizacji na świecie UFC dzierżył dwa pasy mistrzowskie w tym samym momencie. Mayweather na walkę z Irlandczykiem powróci do ringu po prawie dwuletniej przerwie w zawodowych startach.

Do walki Amerykanina z McGregorem dojdzie już 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. w bieżącym tygodniu jednak dojdzie do ich pierwszego oficjalnego spotkania podczas trasy promującej galę - pięściarze spotkają się Los Angeles, Toronto, Nowym Jorku oraz Londynie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie