Siostra Chielliniego oburzona na Bonucciego. Smutny komentarz na Facebooku

Piłka nożna
Siostra Chielliniego oburzona na Bonucciego. Smutny komentarz na Facebooku
fot. PAP/EPA

Transfer Leonardo Bonucciego do AC Milan jest już praktycznie przesądzony. Za czołowego stopera Juventusu Rossoneri zapłacą prawdopodobnie ponad 40 milionów euro. Sprawę na Facebooku skomentowała siostra kolegi Bonucciego z obrony Giorgio Chielliniego. Nie były to zbyt miłe słowa.

Bonucci z Chiellinim grają ze sobą na środku obrony od siedmiu lat. Pierwszy trafił do "Starej Damy" z Bari w 2010 roku. Drugi jest zawodnikiem Juventusu od roku 2005, do którego trafił z Fiorentiny, i nie opuścił go nawet, gdy ten w sezonie 2006/07 występował w Serie B. Od razu widać, kto jest z klubem bardziej związany. Jak widać, miłością do barw stoper Juve zaraził nawet swoją siostrę.

"Wszyscy chcieli go na kapitana. Miał być nowym symbolem Juventusu. Niestety, Bóg pieniądza zawsze wygrywa. Brak słów" - napisała na Facebooku Silvia Chiellini.

Bonucci to ważne ogniwo tercetu BBC, do którego oprócz Chielliniego, należy jeszcze Andrea Barzagli. Mało kto wyobraża sobie obronę Juventusu bez choćby jednego z tych trzech nazwisk. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie Bonucci będzie występował dla znienawidzonego wroga z San Siro. AC Milan ma zapłacić za niego około 42 mln euro, a jemu samemu - 6,5 mln euro za rok gry.

Nie sposób się ze słowami siostry Chielliniego nie zgodzić - Bóg pieniądza zawsze wygrywa. Przynajmniej w świecie futbolu.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze