World Grand Prix: Polska - Korea Południowa. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

W niedzielę nasze siatkarki rozegrają ostatni mecz podczas turnieju II Dywizji World Grand Prix w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ich rywalkami będą Koreanki. Czy Biało-Czerwone odniosą szóste zwycięstwo z rzędu? Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Polki jak na razie imponują formą. 3:0 z Chorwacją, 3:0 z Kanadą, 3:0 z Argentyną, 3:1 z Peru i 3:0 z Argentyną - tak wyglądają ich dotychczasowe wyniki. W niedzielę postarają się przedłużyć swoją znakomitą serię.

W tym ostatnim spotkaniu nasze siatkarki miały problemy tylko w drugim secie, wygranym 26:24. - Jestem bardzo zadowolona po tym meczu, zagrałyśmy konsekwentnie oprócz tego horroru w drugim secie. Powoli wróciłyśmy do tej gry, którą prezentowałyśmy tydzień temu, dlatego jestem bardzo zadowolona i jest to dobry prognostyk przed kolejnym spotkaniem. Specjalnie gramy takie thrillery, żeby kibice częściej i chętniej przychodzili na nasze mecz... Oczywiście żartuję. Tak jakoś wyszło, ale najważniejsze, że wszystkie te emocjonujące końcówki wygrywamy - podsumowała kapitan Joanna Wołosz.

Koreanki to w tym momencie druga drużyna II Dywizji World Grand Prix. Ich bilans to cztery zwycięstwa (3:1 z Niemcami, 3:0 z Kazachstanem, 3:0 z Argentyną i 3:0 z Peru) i jedna porażka (2:3 z Bułgarią). Lepszy mają tylko Biało-Czerwone, które jako jedyne w całym cyklu pozostają niepokonane.

Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w Polsacie Sport i Super Polsacie. Początek o godzinie 20:15. Komentują Adam Romański i Tomasz Wójtowicz.