Jak donosi serwis GiovaniBianconeri.it, transfer Kulenovicia do "Starej Damy" jest tylko kwestią czasu. Chorwat pojawił się w Turynie w niedzielę i od razu wziął udział w treningu młodzieżowej drużyny Juve. Oprócz niego, Włosi starają się zatrudnić uchodzącego w Szwajcarii za duży talent Cendrima Kameraja z FC Luzern, który również brał udział w niedzielnych zajęciach.

Kontrakt Kulenovicia z Legią wygasa 30 czerwca 2019 roku, tak więc "Stara Dama" musiałaby "Wojskowym" za jego transfer zapłacić. Pytanie tylko: ile? Według serwisu transfermarkt.de Chorwat wart jest obecnie 100 tysięcy euro. Cenę mogą nieco podbić dwa gole, jakie strzelił on w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. I to strzelił nie byle komu, bo Sportingowi Lizbona i Realowi Madryt. W III lidze 17-latek zdobył natomiast osiem bramek w sześciu meczach.

Wiele wskazuje na to, że jeśli do Warszawy z Juventusu trafi Cristian Pasquato, karta Kulenovicia będzie stanowić część rozliczenia między klubami. Przypomnijmy, że Pasquato to 27-letni cofnięty napastnik, który z Juventusem związany jest od początku swojej profesjonalnej kariery (czyli od 2008 roku), ale jak dotąd był sukcesywnie wypożyczany. Ostatni sezon spędził w I-ligowych rosyjskich Kryljach Sowietow Samara, dla których w 26 meczach zdobył pięć bramek.