"Pasha" kulturystą, a "Snax" graczem w darta. Poznaj zawodników Virtus.pro!

E-sport
"Pasha" kulturystą, a "Snax" graczem w darta. Poznaj zawodników Virtus.pro!
fot. Youtube

Z okazji krakowskiego Majora PGL opublikowało film przedstawiający historię jednego z graczy Virtus.pro – Janusza ‘Snaxa’ Pogorzelskiego. To dobry moment, by przypomnieć sobie sylwetki – a może nawet po raz pierwszy się z nimi zapoznać – jednych z najbardziej utytułowanych graczy na świecie.

„Life of Snax” opowiada o długiej drodze, którą przebył Pogorzelski, by stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ta wygląda naprawdę imponująco – od kafejek internetowych, w których grał wyłącznie dla zabawy, do występów na scenach przed wielotysięczną publiką. Przede wszystkim jednak wideo ukazuje również poza esportową twarz gwiazdy Virtus.pro. Pasja do piłki nożnej czy talent do gry w darta mogą zaskoczyć osoby stereotypowo patrzące na elektroniczną rywalizację i profesjonalnych graczy komputerowych. Istotne w filmie są wypowiedzi rodziny Virtusa – jego matki, ojca oraz brata. Poznajcie mistrza:

 

 

Przy okazji warto odświeżyć sobie wideo profile pozostałych graczy „Złotej piątki”. Na przestrzeni ostatnich miesięcy podobnych laurek od VALVE doczekali się przecież Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Wiktor ‘TaZ’ Wojtas i Filip ‘NEO’ Kubski. Dokumenty tego typu idealnie pokazują, że esport to bardzo ciężka praca, a osiągnięcie w tej sferze sukcesu wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Tak prezentują się prawdziwe legendy:

 

 

 

 

Ćwierćfinał z udziałem Virtus.pro i North już w sobotę o 13:00.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie