PlusLiga: Trzech mistrzów świata zagra w Radomiu!

Siatkówka
PlusLiga: Trzech mistrzów świata zagra w Radomiu!
fot. CEV

W nadchodzącym sezonie w składzie Cerrad Czarnych Radom zagra trzech mistrzów świata juniorów. Dla Tomasza Fornala i Jakuba Ziobrowskiego będzie to drugi rok w Pluslidze. Dołączy do nich 18-letni środkowy, Norbert Huber.

W poniedziałek siatkarze pojawili się w Radomiu, gdzie spędzili kilka pracowitych godzin. Spotkali się z prezydentem miasta, Radosławem Witkowskim. - Dostarczyliście nam wiele siatkarskich emocji i radości. Trzymam kciuki za jak najlepszą waszą grę w barwach radomskiego klubu – zwrócił się do zawodników.

 

Gracze spotkali się z dziennikarzami. Była to znakomita okazja, by oficjalnie powitać w drużynie Hubera. - Z chłopakami w juniorach już się trochę przyzwyczailiśmy do wygrywania i bardzo bym sobie życzył, żeby było tak samo w PlusLidze w barwach Cerradu Czarnych Radom - powiedział młody środkowy.

 

Poruszony został również temat nowego sezonu. - Mamy młodą drużynę. W Polsce jesteśmy cenieni za pracę z młodymi siatkarzami. W zeszłym sezonie była chemia i dla mnie sukcesem było zajęcie siódmego miejsca. Cele sobie trzeba stawiać wysoko, ale i realnie. Nie będziemy obiecywać walki o medale, ale chcemy walczyć o szóstkę - zdradził Wojciech Stępień, prezes Cerrad Czarnych Radom.

 

Oprócz Norberta Hubera (SMS PZPS Spała) do kadry Czarnych Radom dołączyli: Jakub Rybicki (SMS PZPS Spała), Dejan Vincić (Halkbank Ankara), Michał Filip (ONICO AZS Politechnika Warszawska), Kamil Kwasowski (BBTS Bielsko-Biała), Dmytro Teremienko (Biełogorie Biełgorod), Kamil Droszyński (Lindemans Aalst), Kacper Wasilewski (RCS Czarni Radom, Młoda Liga).

 

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze