FEN 19: Ogłoszono miejsce i termin gali. Będzie freak fight!

Sporty walki
FEN 19: Ogłoszono miejsce i termin gali. Będzie freak fight!
fot. Materiały prasowe

Federacja Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa. Jeszcze nie odbyła się 18. edycja gali, a już wiadomo, gdzie będzie można zobaczyć czołowych polskich zawodników w MMA i kickboxingu podczas kolejnego wydarzenia. Tym razem wybór padł na Wrocław i Halę Orbita. Termin? 14 października.

- Po debiucie w Koszalinie teraz wracamy do miejsca, w którym wypływaliśmy na szerokie wody jako federacja zajmująca się mieszanymi sztukami walki oraz kickboxingiem. Po raz siódmy zagościmy we Wrocławiu i po raz trzeci areną zmagań dla naszych zawodników będzie Hala Orbita. To gwarancja niesamowitych emocji i znakomitej atmosfery. Wrocław zawsze był dla nas wyjątkowo gościnny - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

 

Niedługo poznamy więcej szczegółów na temat gali, ale Jóźwiak postanowił już teraz uchylić kibicom rąbka tajemnicy - Będą walki o pas federacji oraz spektakularne obrony. Ponadto szykujemy freak fight. Sportowo zaprezentujemy bardzo mocną kartę walk. Każdy znajdzie coś dla siebie. To będzie bardzo dobre widowisko - mogę obiecać, że tak właśnie się stanie – dodał.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze