Vander górą w starciu z Kikisem! Vitality wygrało z Mysterious Monkeys

E-sport
Vander górą w starciu z Kikisem! Vitality wygrało z Mysterious Monkeys
fot. Facebook

W dość krótkim, a zarazem bardzo pasywnym meczu po jednym z dwóch teamfightów drużyna Vitality odniosła zwycięstwo nad szukającą rozpaczliwie punktów formacją Mysterious Monkeys.

Starcie obu drużyn już od początku zapowiadało bardzo pasywne i powolne spotkanie – obie drużyny grały pod farmę, nie starając się grać specjalnie agresywnie na swoich liniach.

Nawet podejmowanie obiektów na mapie nie przyniosło specjalnie jakichkolwiek walk drużynowych. Wydawałoby się że Mysterious Monkeys po zgarnięciu Infernala będzie bliżej zwycięstwa, jednak po tym nastąpiły dwie walki, które okazały się kluczowe dla całości gry. Błędy zawodników w pozycjonowaniu zadecydowały o tym, że po pierwszej walce drużynowej i zabiciu głównych carry drużyny przeciwnej Vitality zgarnęło Barona, a w drugiej walce po zabiciu całej drużyny przeciwnej udało im się zakończyć grę po zaledwie 30 minutach.

Obie drużyny okupują dół tabeli grupy B – Vitality ze stosunkiem 4-6, natomiast Mysterious Monkeys z rezultatem 2-8 i póki co obie drużyny muszą się naprawdę sprężyć, jeżeli chcą się jeszcze liczyć w stawce.

Bartłomiej Kuczyński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie