EU LCS: Męczarnie Unicorns of Love z Mysterious Monkeys

E-sport
EU LCS: Męczarnie Unicorns of Love z Mysterious Monkeys
fot. esportsbetting.com

Same niespodzianki – tym razem to Mysterious Monkeys wyszarpało jedną z map i wydawałoby się, że są bliscy osiągnięcia zwycięstwa nad Unicorns of Love, jednak "Jednorożcom" udało się uratować zwycięstwo w ostatnim meczu BO3.

Pierwsza gra upłynęła pod znakiem pauzy – bardzo duża część meczu została zapauzowana ze względu na problemy techniczne po stronie Mysterious Monkeys, gdyż myszka jednego z graczy przestała działać. Nawet wymiana sprzętu nie uchroniła jednak MM przed przegraną w pierwszym meczu.

Drugie starcie zakończyło się w 33. minucie – kompozycja all-in MM spowodowała, że UOL miało bardzo duże problemy z odpowiednim rozegraniem teamfightów i w drugim meczu to ekipa Mateusza "Kikisa" Szkudlarka sięgnęła po zdecydowane i pewne zwycięstwo.

Ostatni mecz do pewnego momentu był wyrównany, jednak utrata Barona oraz przegranie decydującego teamfightu przez przeciwników "Jednorożców" spowodowało, że w 35. minucie zniszczyli oni Nexus przeciwnika i sięgnęli po zwycięstwo w tej rundzie EU LCS Summer Split, ostatecznie pokonując rywali 2-1.

Bartłomiej Kuczyński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie