PashaBiceps i byali w najlepszych akcjach PGL Majora (WIDEO)

Inne
PashaBiceps i byali w najlepszych akcjach PGL Majora (WIDEO)
fot. HLTV.org

Zachwycaliśmy się już widowiskowymi zagraniami Daurena ‘AdreNa’ Kystaubayeva czy Mihaila ‘Dosi’ Stolyarova. Portal HLTV.org postanowił jednak w pigułce zebrać wszystkie najlepsze akcje krakowskiego PGL Majora i przedstawić je w jednym wideo.

Ponad czterominutowy film rozpoczyna niesamowicie skuteczny Denis ‘electronic’ Sharipov, który pozostając sam na czterech przeciwników, wykończył rywali samym UMP-45 i pistoletem. Pokaz kończy natomiast finałowy clutch Abaya ‘HObbita’ Khasenova z wielkiego finału przeciwko Immortals. W międzyczasie podziwiać możemy jednak zawodników wielu drużyn: od PENTA Sports, przez SK Gaming i fnatic, na BIG i Cloud9 wcale nie kończąc. Potwierdza to wysoki poziom krakowskich rozgrywek.

 

Co ciekawe, Steffen ‘STF’ Hampel, autor wideo, uhonorował także akcje zawodników Virtus.pro. Pamiętacie akcję Pawła ‘byaliego’ Bielińskiego z pojedynku z North? A pokaz geniuszu Jarosława ‘pashyBicepsa’ Jarząbkowskiego podczas konfrontacji z Brazylijczykami? Tych i podobnych zagrań nie mogło zabraknąć przecież w podsumowaniu PGL Majora.

 

 

W wielu momentach wideo usłyszeć możemy podekscytowanych komentatorów, a także głośny doping krakowskiej publiczności. Kiedy jednak na ekranach pojawiają się gracze Virtus.pro, gwar staje się wyraźnie głośniejszy.

 

Najlepsze akcje turnieju PGL Major Kraków w załączonym materiale wideo.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze