Ponad czterominutowy film rozpoczyna niesamowicie skuteczny Denis ‘electronic’ Sharipov, który pozostając sam na czterech przeciwników, wykończył rywali samym UMP-45 i pistoletem. Pokaz kończy natomiast finałowy clutch Abaya ‘HObbita’ Khasenova z wielkiego finału przeciwko Immortals. W międzyczasie podziwiać możemy jednak zawodników wielu drużyn: od PENTA Sports, przez SK Gaming i fnatic, na BIG i Cloud9 wcale nie kończąc. Potwierdza to wysoki poziom krakowskich rozgrywek.

 

Co ciekawe, Steffen ‘STF’ Hampel, autor wideo, uhonorował także akcje zawodników Virtus.pro. Pamiętacie akcję Pawła ‘byaliego’ Bielińskiego z pojedynku z North? A pokaz geniuszu Jarosława ‘pashyBicepsa’ Jarząbkowskiego podczas konfrontacji z Brazylijczykami? Tych i podobnych zagrań nie mogło zabraknąć przecież w podsumowaniu PGL Majora.

 

 

W wielu momentach wideo usłyszeć możemy podekscytowanych komentatorów, a także głośny doping krakowskiej publiczności. Kiedy jednak na ekranach pojawiają się gracze Virtus.pro, gwar staje się wyraźnie głośniejszy.

 

Najlepsze akcje turnieju PGL Major Kraków w załączonym materiale wideo.