Siatkarski klub z PlusLigi ma nowy herb!

Siatkówka
Siatkarski klub z PlusLigi ma nowy herb!
fot. PAP

Zmiany, zmiany, zmiany... W siatkarskim klubie Aluron Virtu Warta Zawiercie po awansie do PlusLigi zaszło ich wiele. Zatrudniono nowego trenera, pojawili się nowi siatkarze, a teraz zaprezentowano nowy logotyp klubu.

Na początku maja siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie pokonali AZS Częstochowa w barażowej rywalizacji do trzech zwycięstw 3–1 (3:0, 1:3, 3:2, 3:0) i znaleźli się w PlusLidze. Po awansie do elity w klubie doszło do wielu zmian. Najpierw zatrudniono doświadczonego włoskiego trenera Emanuele Zaniniego, a Dominik Kwapisiewicz, który dotychczas był pierwszym trenerem, został jego asystentem.

 

Później zakontraktowano kolejnych zawodników. W Zawierciu pojawili się Grzegorz Bociek i Grzegorz Pająk z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Japończyk Taichiro Koga z Paris Volley, Krzysztof Andrzejewski z MKS Ślepsk Suwałki, Amerykanin David Smith z Cerrad Czarnych Radom, Słowak Matej Patak z Chaumont VB 52 oraz Brazylijczyk Hugo de Leon Guimaraes, grający ostatnio w ekipie Volley Lupi Santa Croce.

 

Kolejnym krokiem jest zmiana logotypu, o której klub poinformował w mediach społecznościowych.

 

 

Czy ta zmiana spodoba się sympatykom klubu z Zawiercia? Dla porównania poniżej prezentujemy dotychczasowy logotyp klubu.

 

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie