Nerwowo w Jastrzębskim Węglu! Siatkarz zaskoczony nietypową zmianą? (WIDEO)

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla na początku obecnego sezonu spisują się poniżej oczekiwań. W trzech ostatnich meczach we własnej hali nie zdołali ugrać nawet seta, przegrywając kolejno z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projektem Warszawa oraz z Indykpolem AZS. Podczas jednej z akcji meczu z ekipą Olsztyna trener Roberto Santilli dokonał zmiany, która zaskoczyła nawet jego podopiecznych.

Sytuacja miała miejsce w drugim secie, przy stanie 18:17. Gospodarze mieli słabszy fragment gry: najpierw Jan Hadrava popisał się asem serwisowym, a w kolejnej akcji, po kiwce Tomasza Fornala piłka wylądowała na aucie.

Trener Roberto Santilli postanowił dokonać zmiany i wprowadzić na parkiet przyjmującego Christiana Fromma. Fornal myślał, że to on opuści plac gry, ale okazało się, że to atakujący Dawid Konarski ma zejść z boiska... Santilli zareagował w tej sytuacji trochę nerwowo, ale jego misterny plan nie przyniósł efektu. Po chwili Hadrava znów zaskoczył jastrzębian zagrywką.