Kolejne zmiany w światowej czołówce. ‘loWel’ zakończył przygodę z mousesports

E-sport
Kolejne zmiany w światowej czołówce. ‘loWel’ zakończył przygodę z mousesports
fot. HLTV.org

Hiszpan częścią mousesports stał się po transferze z PENTA Sports w październiku ubiegłego roku. W nowych barwach zadebiutował podczas grupowej fazy drugiego sezonu ELEAGUE. Jeszcze z Nikolą ‘NiKo’ Kovacem w składzie mouz udało im się wówczas dotrzeć choćby do półfinału czwartego sezonu ESL Pro League, a także awansować na Majora w Atlancie.

Częste roszady w składzie, a przede wszystkim odejście NiKo do FaZe Clanu, nie pozwoliły „Myszkom” jednak osiągać satysfakcjonujących wyników. Zatrudnienie dobrze rokującego talentu rodem z Estonii – Robina ‘ropza’ Koola na niewiele się zdało. Zakończenie krakowskiego PGL Majora już w pierwszej fazie rozgrywek musiało zaboleć.

Teraz europejska ekipa ponownie musi przebudować swoją kadrę. LoWel na Twitterze poinformował bowiem o tym, że przestała obowiązywać go umowa z niemieckim klubem. W krótkim, niewiele mówiącym o kulisach rozstania oświadczeniu Hiszpan napisał: - Po prawie roku z mousesports stałem się wolnym agentem. Chciałbym podziękować mouz za wszystko, co dla mnie zrobiło, a moim byłym kolegom z zespołu, od których wiele się nauczyłem, życzę jak najlepiej.

Skład mousesports:

Chris "chrisJ" de Jong

Denis "denis" Howell

Tomáš "oskar" Šťastný

Robin "ropz" Kool

Nie wiemy jeszcze, co teraz stanie się z loWelem. Informacje o swojej przyszłości ma zdradzić już wkrótce. Tajemnicą jest również to, kto mógłby wypełnić lukę w mousesports. Możliwości jest jednak wiele. Ostatnie zawirowania na światowym podwórku sprawiły, że bez drużyny znalazło się wielu utalentowanych zawodników.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie