Kuriozalny "krzyżak" w FIFA 17! Zawodnik strzelił gola złamaną nogą (WIDEO)

E-sport
Kuriozalny "krzyżak" w FIFA 17! Zawodnik strzelił gola złamaną nogą (WIDEO)
fot. FIFA 17

Kuriozalnego gola strzelił jeden z wirtualnych piłkarzy SSC Napoli w grze FIFA 17! Piłkarz z numerem "10", zarezerwowanym dotychczas dla Diego Maradony, popisał się efektowną "raboną", jednakże na powtórce widać, że jego stopa wygięła się w bardzo nienaturalny sposób!

Akcja miała miejsce w meczu Napoli z Ajaksem Amsterdam. Jeden z piłkarzy przyjął piłkę tuż przed granicą pola karnego, a następnie uderzył "krzyżakiem", czyli legendarną "raboną". Piłka pokonała odległość szesnastu metrów, a następnie wpadła w samo okienko bramki holenderskiej drużyny. Na nic zdała się ofiarna intewencja golkipera, któremu zabrakło paru centymetrów, aby sparować uderzenie.

Problem polega jednak na tym, że na powtórce ewidentnie widać, że stopa napastnika podczas strzału była wygięta pod bardzo nienaturalnym kątem. W rzeczywistości musiałaby ona być złamana, aby mógł się on popisać podobnym uderzeniem.

 


Na szczęście sytuacja miała miejsce tylko na wirtualnym boisku i po zdobyciu bramki zawodnik mógł z pewnością wykonać jedną z widowiskowych cieszynek!

Cała sytuacja z kuriozalnym golem w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze