Virtus.pro zagra w willi na malowniczej wyspie

E-sport
Virtus.pro zagra w willi na malowniczej wyspie
fot. HLTV.org

Widok na Morze Egejskie i malowniczy, górzysty krajobraz, dźwięki zorby rozchodzące się w powietrzu, ekskluzywna willa i najlepsze na świecie drużyny Coutner-Strike’a: Global Offensive. To wyspa Mykonos, na której już we wrześniu odbędzie się esportowy turniej z udziałem m.in. Virtus.pro.

Platforma turniejowa PvPRO ogłosiła, że zorganizuje turniej na greckiej wyspie Mykonos. W puli nagród ulokowano 200,000 Euro, o które powalczy osiem czołowych zespołów z całego globu. Siedem z nich dostało bezpośrednie zaproszenia. W gronie tym znajdują się nie tylko Polacy z Virtus.pro, ale także zwycięzcy Majora – Gambit Esports, liderzy światowego rankingu z SK Gaming, mousesports, Heroic, BIG i Team Liquid. Ostatnie miejsce przypadnie zwycięzcom kwalifikacji. Te odbędą się 17 i 18 sierpnia.

 

Miejscem spotkań będzie Destiny Villa, w której zespoły nie tylko będą rozgrywały mecze, ale także znajdą swoje kwatery i masę rozrywki. - ESG Tour Mykonos 2017 nie będzie tylko kolejnym, zwykłym wydarzeniem. Wspaniały widok, relaksująca atmosfera i świetna obsługa sprawią, że esportowcy zapamiętają turniej jako bardzo wyjątkowy – zakomunikował Stamos Venios, CEO PvPRO.

 

 

Impreza na Mykonos potrwa od 7 do 10 września i rozpocznie serię turniejów spod szyldu Electronic Sports Global Tour. Trzy najlepsze formacje inauguracyjnych rozgrywek dostaną zaproszenie na kolejne wydarzenie. Nie wiemy jednak, gdzie odbędzie się następny przystanek ESG.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie