Platforma turniejowa PvPRO ogłosiła, że zorganizuje turniej na greckiej wyspie Mykonos. W puli nagród ulokowano 200,000 Euro, o które powalczy osiem czołowych zespołów z całego globu. Siedem z nich dostało bezpośrednie zaproszenia. W gronie tym znajdują się nie tylko Polacy z Virtus.pro, ale także zwycięzcy Majora – Gambit Esports, liderzy światowego rankingu z SK Gaming, mousesports, Heroic, BIG i Team Liquid. Ostatnie miejsce przypadnie zwycięzcom kwalifikacji. Te odbędą się 17 i 18 sierpnia.

 

Miejscem spotkań będzie Destiny Villa, w której zespoły nie tylko będą rozgrywały mecze, ale także znajdą swoje kwatery i masę rozrywki. - ESG Tour Mykonos 2017 nie będzie tylko kolejnym, zwykłym wydarzeniem. Wspaniały widok, relaksująca atmosfera i świetna obsługa sprawią, że esportowcy zapamiętają turniej jako bardzo wyjątkowy – zakomunikował Stamos Venios, CEO PvPRO.

 

 

Impreza na Mykonos potrwa od 7 do 10 września i rozpocznie serię turniejów spod szyldu Electronic Sports Global Tour. Trzy najlepsze formacje inauguracyjnych rozgrywek dostaną zaproszenie na kolejne wydarzenie. Nie wiemy jednak, gdzie odbędzie się następny przystanek ESG.