Klub Premier League ogłosił rekordowy transfer... w Football Managerze!

Piłka nożna
Klub Premier League ogłosił rekordowy transfer... w Football Managerze!
fot. PAP

Wiele europejskich klubów bardzo oryginalnie podchodzi do ogłaszania transferów. Tylko w tym okienku widzieliśmy już nieszablonowe materiały wideo, które wychodziły raz lepiej, raz gorzej. O krok dalej poszedł tym razem jeden z klubów Premier League, ogłaszając nowy nabytek w... słynnej grze Football Manager.

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, kiedy to klub chce zaprezentować swojego nowego zawodnika w grze. Wystarczy podać tylko przykład Lorenzo Pellegriniego - AS Roma ogłosiła go bowiem w świetnym wideo, w którym piłkarz strzela gola w grze FIFA samym sobą. Na podobny pomysł wpadł też jeden z klubów Premier League. Watford również wykorzystało popularną grę, tyle że postawiło na Football Managera.

"Szerszenie" w końcu doszły do porozumienia z Burnley w sprawie rekordowego transferu Andre Graya, za którego zapłaciły aż 18 milionów funtów! Ludzie odpowiedni za właściwy PR wiedziały na pewno, że nie można zmarnować takiego potencjały, dlatego też zdecydowały się na oryginalne przedstawienie zawodnika. W materiale wideo widzimy więc krok po kroku kolejne etapy gry, statystyki nowego piłkarza, by w końcu dowiedzieć się, że chodzi właśnie o Graya.

 
Gray w poprzednim sezonie strzelił 9 goli w 32 meczach Premier League. Miał też sporo problemów z dyscypliną, gdyż za niestosowne wpisy na Twitterze został zawieszony przez Angielską Federację.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze