Powstaje serial o esporcie. Odpowiada za niego twórca "Rick and Morty"

E-sport
Powstaje serial o esporcie. Odpowiada za niego twórca "Rick and Morty"
fot. PAP

Już niedługo obejrzymy serial komediowy opowiadający o tworzeniu drużyny esportowej. Za jego powstanie odpowiada Dan Harmon, współtwórca głośnego „Rick and Morty”.

„Good Game”, bo tak zatytułowany jest serial, będzie opowiadał o dwójce przyjaciół, którzy postanowili od podstaw stworzyć zespół esportowy. Kumple zachęceni milionami dolarów, które ulokowane są w pulach nagród podczas turniejów w gry komputerowe, zbierają grupkę „outsiderów” i zaczynają pisać – jak im się wdaje – najbardziej nieprawdopodobną historię, o której słyszał esportowy świat. Na początku mają jeden cel: zdobyć mistrzostwo Blood Match, a więc zawodów w wymyślany na potrzeby produkcji tytuł Killcore.


Sześć odcinków „Good Game” swoją premierę będzie miało 30 sierpnia na platformie YouTube Red. W głównych rolach zobaczymy popularnych YouTuberów z kanału GameGrumps, a w obsadzie widnieje również m.in. Terry Crews – były futbolista, a także aktor znany z „Niezniszczalnych”, „Terminatora: Ocalenie”, ale przede wszystkim z reklam Old Spice. Swoim nazwiskiem pod produkcją podpisał się natomiast Dan Harmon, który dla Adult Swim współtworzył odnoszący duże sukcesy animowany serial dla dorosłych – „Rick and Morty”.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze