Celeban: To jest wstyd!

Po takim meczu na usta cisną się słowa, które trzeba byłoby cenzurować - powiedział po przegranym 2:4 meczu w 1/16 Pucharu Polski z Arką Gdynia kapitan Śląska Wrocław - Piotr Celeban.

Szymon Zaworski: Co w drugiej połowie stało się ze Śląskiem Wrocław? Zaskoczyła Was ta gdyńska nawałnica?

Piotr Celeban: Nie wiem, co się stało. Prowadząc 2:0, nie można przegrać 2:4... Żegnamy się z rozgrywkami Pucharu Polski. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Na drugą połowę po prostu nie wyszliśmy i bardzo słabo to wyglądało w naszym wykonaniu. Teraz musimy wziąć to na klatę i wygrać kolejny mecz u siebie. Jest ogromny wstyd przed kibicami. Musimy zrehabilitować się w ich oczach w lidze.

Jest wstyd, bo zabrakło Wam determinacji?

Nie zabrakło determinacji. Po przerwie brakowało nam koncentracji, bo za łatwo straciliśmy dwie bramki. A dwie kolejne Arka dołożyła nam w dogrywce. Po takim meczu nie ma się nic mądrego do powiedzenia. Każdy będzie się teraz pastwił nad nami, ale my nie możemy spuścić głów tylko trzeba jechać do przodu.

Całą rozmowę z Piotrem Celebanem zobaczcie w materiale wideo.