Europejska Liga Beach Soccera: Portugalia – Polska. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna

Reprezentacja Polski w beach soccerze będzie chciała zmazać plamę jaką pozostawiła w meczu z Białorusią i dobrze zaprezentować się w starciu z mistrzami świata z 2015 roku, Portugalczykami. Transmisja meczu Europejskiej Ligi Beach Soccera: Portugalia – Polska w Polsacie Sport Extra.

Starcie z Białorusią było jednym z najsłabszych w wykonaniu Biało-Czerwonych w ostatnich latach. Porażka 0:6 boli, a podopieczni Marcina Stanisławskiego już muszą myśleć o następnym rywalu, a jest nim nie byle kto, bo jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji w Europie.

 

- W chwili obecnej jest jedynym zespołem, który może pokonać Brazylię.  W ostatnim czasie nieco odmłodzili kadrę, ale akuratnie w ich przypadku te zmiany wyszły im tylko na dobre. Bracia bliźniacy Leo i BeMartins to w chwili obecnej absolutna światowa czołówka. Do tego wiecznie młody Madjer i jeden z najlepszych bramkarzy na świecie Tiago Petrony. Same gwiazdy – powiedział nasz szkoleniowiec.

 

W pierwszym meczu podczas turnieju w Siofok Portugalia wygrała z Azerbejdżanem 9:3. Polacy z ekipą z Półwyspu Iberyjskiego grali ostatnio dwukrotnie w ELBS. Oba spotkania kończyły się zwycięstwami rywali. Oby tym razem było inaczej.

 

Transmisja meczu Portugalia – Polska od godziny 17.00 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze