Wspaniały gest McGregora!

Sporty walki
Wspaniały gest McGregora!
fot. youtube.com

Conor McGregor (0-0) już za niespełna dwa tygodnie zmierzy się z Floydem Mayweatherem (49-0, 26 KO) w Las Vegas, ale mimo natłoku zadań, ma czas na obserwowanie nastrojów kibiców. "Notorious" postanowił zaskoczyć jednego z fanów i opłacić mu wyjazd na galę za to, że ten nagrał fantastyczną piosenkę o nim samym.

Kilka dni temu Mick Konstantin umieścił w sieci świetną piosenkę, która krok po kroku opisuje drogę McGregora na szczyt UFC, a także odnosi się do jego starcia z Floydem Mayweatherem. Odbiór był fantastyczny, wiele osób radziło nawet zawodnikowi, by wyszedł do ringu właśnie przy tych dźwiękach. - Starałem użyć się jak najwięcej jego słynnych zdań. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Jeśli ktoś z Was zna Conora osobiście, niech śmiało pokaże mu tę piosenkę! - napisał autor na swoim Facebooku.

Okazało się, że trzyminutowe wideo zostało zauważone przez samego Irlandczyka. I bardzo mu się spodobało. - Moi ludzie się już z nim skontaktowali. Organizujemy mu bilety lotnicze z osobą towarzyszącą, załatwimy bilety na galę, weźmiemy hotel. Spróbuję spotkać się z nim po walce. To świetna piosenka - powiedział McGregor.

Do hitowej walki dojdzie już 26 sierpnia w Las Vegas.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie