Jak Mayweather może pokonać McGregora? Zdradzamy receptę! (WIDEO)

Sporty walki

Już 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas dojdzie do najbardziej wyczekiwanej walki ostatnich lat. Gwiazdor MMA Conor McGregor w pięściarskim ringu skrzyżuje rękawice z legendarnym Floydem Mayweatherem Jr. W jaki sposób Amerykanin może pokonać Irlandczyka? Zobaczcie wskazówki eksperta Polsatu Sport Macieja Miszkinia!

Pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich, ale to nie tylko starcie przedstawicieli dwóch innych dyscyplin. To także konfrontacja zawodników walczących z odmiennych pozycji - leworęcznego Conora McGregora z praworęcznym Floydem Mayweatherem. Niby drobna różnica, ale w świecie sportów walki niekiedy ma kluczowe znaczenia dla przebiegu rywalizacji.

- Mayweather musi wykorzystać swoją lepszą pracę na nogach i za wszelką cenę unikać klinczu. Powininem zwracać uwagę na prawą rękę McGregora, którą Irlandczyka bada dystans i starać się tam umieszczać swoje uderzenia. Powinien unikać ciosów z lewej ręki, a więc za wszelką cenę poruszać się w prawą stronę - radzi Miszkiń.

Ekspert Polsatu Sport pokazał również dwie akcje, które mogą znaleźć się w planie taktycznym przygotowanym przez obóz Amerykanina. Czy Amerykanin faktycznie będzie walczył w ten sposób? Floyd jest zdecydowanym faworytem, ale McGregor z pewnością przygotował coś specjalnego na rywalizację z niepokonanym pięściarzem.

W załączonym wideo materiał z udziałem Macieja Miszkinia oraz Piotra Strusa. W kolejnym materiale przybliżymy również możliwy styl Conora McGregora na walkę przeciwko Mayweatherowi!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze