PRIDE walczy o ROG Masters. Trzy mecze Polaków już dziś

E-sport
PRIDE walczy o ROG Masters. Trzy mecze Polaków już dziś

Zawodników PRIDE czeka wyczerpujący wieczór. Podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego rozpoczną dziś bowiem walkę o wyjazd na turniej ROG Masters przeznaczony dla Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

W polskich kwalifikacjach PRIDE nie dało szans m.in. graczom Team Kinguin czy AGO Gaming. Dzięki temu to właśnie „Orzełki” dostały szansę reprezentowania Polski w rozgrywkach spod szyldu Republic of Gamers. Kolejnym etapem walki są międzynarodowe eliminacje przez Internet. Spółka Jacka ‘minise’a’ Jeziaka trafiła do drugiej grupy wraz z Teamem LDLC, Nexus Gaming, NASR eSports, HAVU i AlienTech.

PRIDE zmagania zainauguruje pojedynkiem z reprezentantami Zjednoczonych Emiratów Arabskich – NASR eSports. Chwilę później w szranki wejdzie z nieobcą im formacją Nexus Gaming. Z Rumunami biało-czerwoni mierzyli już siły w ESEA Premier, dość pewnie wówczas zwyciężając. Zwieńczeniem wieczoru będzie pojedynek z najbardziej doświadczoną ekipą w koszyku – Teamem LDLC.

Dzisiejsze mecze PRIDE w ramach kwalifikacji EMEA do ROG Masters:

19:00 – PRIDE vs NASR eSports – BO1

20:00 – PRIDE vs Nexus Gaming – BO1

21:00 – PRIDE vs Team LDLC – BO1

Reszta spotkań grupowych odbędzie się już jutro. Patrząc obiektywnie, „Orzełki” mają duże szanse, by uzyskać promocję do fazy pucharowej kwalifikacji. A w niej stanąć obok x6tense i PANTHERS, które okazały się najlepszymi ekipami grupy A. Wyjazd na finały LAN-owe i $5,000 czekają wyłącznie na złotych medalistów.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie