PRIDE nadal walczy o finały ROG Masters. Dziś mecze z HAVU i AlienTech

E-sport
PRIDE nadal walczy o finały ROG Masters. Dziś mecze z HAVU i AlienTech
fot. PRIDE

PRIDE nadal walczy o finały ROG Masters. Dziś mecze z HAVU i AlienTech

Zmienne szczęście towarzyszyło wczoraj graczom PRIDE. Polacy najpierw pewnie ograli reprezentantów Zjednoczonych Emiratów Arabskich z NASR eSports, następnie walkowerem zwyciężyli przeciwko Nexus Gaming, by wieczór zwieńczyć porażką na faworyzowany Team LDLC. Sześć punktów i jedna przegrana na koncie stawia ich na drugim miejscu w grupie. I jeśli kadra Jacka ‘minise’a’ Jeziaka myśli o promocji do kolejnego etapu, musi tę pozycję utrzymać. A do tego potrzebuje kolejnych sześciu punktów, a więc dwóch wygranych na dwa rozgrywane dziś spotkania.

 

Dotychczasowe mecze PRIDE w kwalifikacjach do EMEA ROG Masters:

 

PRIDE 16:6 NASR eSports - Mirage

PRIDE 1:0 Nexus Gaming - walkower

PRIDE 6:16 Team LDLC - Inferno

 

Pierwszym oponentem formacji znad Wisły będą Finowie z HAVU, którzy przeciwko Polakom startować będą z czystym kontem. Kilka godzin później podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zmierzą się natomiast z portugalskim AlienTech, czyli formacją, która w walce z Teamem LDLC była równie bezradna, co „Orzełki”, ale dużo bardziej męczyła się z NASR eSports.

 

Nadchodzące mecze PRIDE w kwalifikacjach do EMEA ROG Masters:

 

17:00 – PRIDE vs HAVU - BO1

21:00 – PRIDE vs AlienTech - BO1

 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, PRIDE przejdzie do kolejnego etapu kwalifikacji – fazy pucharowej, w której stanie obok x6tense, PANTHERS oraz najprawdopodobniej Teamu LDLC. Najlepsza sekcja z powyższego grona dostanie zaproszenie na finały EMEA, a także czek na $5,000.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze