Mayweather - McGregor: Znamy komentatorów!

Sporty walki

Już 26 sierpnia dojdzie do hitowej walki między Floydem Mayweatherem (49-0, 26 KO) a Conorem McGregorem (0-0). Wiemy już, kto skomentuje to starcie.

Zdecydowanym faworytem jest oczywiście "Money", choć nie brakuje głosów, że to McGregor wyjdzie zwycięski z tej konfrontacji. Irlandczyk ma w sobie coś, co sprawia, że wielu kibiców wierzy w jego słowa. To właśnie dlatego pojedynek ten budzi tak wielkie emocje.

 

Wiemy już, że to wielkie wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w PPV. W niedzielę poznaliśmy też komentatorów, którzy będą mieli przyjemność zrelacjonować kartę główną gali w Las Vegas. Będą to Andrzej Kostyra, Grzegorz Proksa oraz Łukasz Jurkowski.

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech dogodnych kanałów:

 

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

Walka stulecia także online i na urządzeniach mobilnych

 

Odbywającą się w Las Vegas galę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Hitowa walka już 26 sierpnia. Gala pokazywana będzie w systemie PPV.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze