Szwedzcy weterani CS-a powracają. Snajden, kHRYSTAL i GuX jako Blank

E-sport
Szwedzcy weterani CS-a powracają. Snajden, kHRYSTAL i GuX jako Blank
fot. HLTV.org

Szwedzcy weterani znani ze sceny Counter-Strike’a 1.6 wracają na scenę. Wszystko za sprawą byłego gracza SK Gaming Mattiasa ‘Snajdana’ Andersena, który ponownie postanowił zawiązać skład Blank.

Snajdan popularność zaczął zyskiwać blisko 2000 roku w barwach Adrenaline i 4Kings. Największe sukcesy osiągał jednak pod szyldem SK Gaming, gdy obok gwiazd pokroju Abdisamada ‘SpawNa’ Mohameda zwyciężał CPL Winter Championship w 2005 roku i Samsung European Championship 2007. Myszkę na kołek Andersen zawiesił w 2011 roku, by tylko na chwilę powrócić dwa lata później.

 

Tym razem do współpracy w drużynie Blank Snajden zaprosił znanych ze sceny 1.6 Rasmusa ‘Guxa’ Ståhla oraz Freja ‘kHRYSTALa’ Sjöströma, którzy swego czasu bronili honoru H2k Gaming, SK Gaming, fnatic, Meet Your Makers, Lions czy Lemondogs. Piątkę uzupełnią Mathias ‘pauf’ Köhler znany z FlipSid3 Tactics i GODSENT, a także jedyny Węgier w zestawieniu – Daniel ‘t3h f4rm3r’ Börzsönyi.

 

Skład Blank:

Mattias "Snajdan" Andersen

Rasmus "Gux" Ståhl

Mathias "pauf" Köhler

Frej "kHRYSTAL" Sjöström

Daniel "t3h f4rm3r" Börzsönyi

 

- Dzisiaj ogłaszamy znajome zapaleńcom CS-a 1.6 twarze, o których świat CS:GO mógł już zapomnieć – ogłosił zespół w specjalnym oświadczeniu. – Niektórzy mogą pamiętać, kim jest pauf, nie znając reszty formacji, ale trzeba pamiętać, że GuX i kHRYSTAL to prawdziwe maszyny do zabijania, a Snajden był jednym z najwybitniejszych prowadzących w historii – czytamy.

 

Aktualnie drużyna szuka klubu, która wesprze ją organizacyjnie. Jak twierdzą gracze: - Wierzymy, że będziemy silną ekipą i chcemy konkurować na najwyższym poziomie.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze