Oskarish o powrocie na polską scenę i nowym składzie attackiereN

E-sport
Oskarish o powrocie na polską scenę i nowym składzie attackiereN
fot. HLTV.org

Oskar ‘oskarish’ Stenborowski podsumował na Facebooku powrót do gry na polskim podwórku. Opublikował również odświeżony skład attackiereN.

- Z chłopakami gra nam się na chwilę obecną bardzo dobrze i nie mamy na co narzekać. Spędzamy dużo czasu ze sobą w grze, jak i poza grą, co wpływa świetnie na atmosferę w drużynie. Potrafimy się wspólnie dogadywać – pisze oskarish na swoim profilu, dodając, że: - Jeżeli miałbym być szczery, to z nikim w składzie nie czułem się jeszcze tak dobrze. Przypomnijmy, że Stenborowski reprezentował m.in. drużyny pokroju Dobry&Gaming, Lounge Gaming, Team Lioncast, ALTERNATE aTTaX, a przez chwilę nawet PENTA Sports. Powyższe słowa nabierają więc dodatkowego znaczenia.

 

Zawodnik zdradził również, że nie jest w stanie powiedzieć nic na temat przyszłej organizacji, ponieważ wszystkie związane z tym ruchy stoją pod wielkim znakiem zapytania. Potwierdzona została jednak zmiana w zespole. Ostatecznie w attackiereN zobaczymy nie Bartosza ‘finesa’ Załęckiego, a Michała ‘mono’ Gabszewicza. - Uznaliśmy, że nie chcemy stać w miejscu, a fines miał trochę inne podejście do tego niż my. Okazał się też nieco innym człowiekiem niż na początku nam się wydawało. Wspólnie zadecydowaliśmy, że chcemy sprawdzić inne zestawienia w drużynie, a że z mono grało nam się najlepiej, to w takim składzie zostaliśmy – oficjalnie wyjaśnił oskarish kulisy zajścia.

 

Skład attackiereN:

 

Oskar ‘oskarish’ Stenborowski

 

Piotr ’peet’ Ćwikliński

 

Michał ‘crank’ Krystyniak

 

Michał ‘michi’ Majkowski

 

Michał ‘mono’ Gabszewicz

 

O tym, jak obiecującą piątką jest powyższa kadra świadczą choćby wygrane kwalifikacje do Pucharu Polski Cybersport. AttackiereN pokonało wszystkich przeciwników, w finale dosłownie deklasując AGO Gaming.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie