North pozyskało nowego partnera. SteelSeries na pokładzie organizacji

E-sport
North pozyskało nowego partnera. SteelSeries na pokładzie organizacji
fot. HLTV.org

SteelSeries łączy siły z FC Kopenhaga, Nordisk Film oraz ich światowej sławy zespołem Counter-Strike, North.

SteelSeries oraz topowa duńska drużyna CS:GO, North, ogłosiły dziś partnerstwo. Oprócz świadczeń finansowych, w ramach kontraktu przewidziano również współpracę przy projektowaniu nowych produktów dla graczy oraz wspólne wsparcie przy promocji obu marek na esportowej scenie. North, założone przez FC Kopenhaga oraz Nordisk Film jest przykładem trendu krzyżowania się świata tradycyjnego sportu z rywalizacją na polu elektronicznej rozrywki.

- SteelSeries odgrywało i odgrywa kluczową rolę w rozwoju esportowej branży. Współpraca z zawodnikami i organizacjami, które rywalizują na najwyższym poziomie oraz utożsamiają wartości, na których powstało SteelSeries, pozwala nam wyznaczać najwyższe standardy na rynku. Taka współpraca stymuluje nasz rozwój, innowacyjność i inspiruje do tworzenia najlepszych produktów. Counter-Strike to miejsce, gdzie nasza marka powstała, to nasze korzenie. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni i dumni z partnerstwa z North – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries.

- Partnerstwo ze SteelSeries to niespotykana możliwość połączenia dwóch, międzynarodowych duńskich marek. Celem naszej współpracy jest nie tylko wygrywanie, lecz także pozostawienie wyraźnego śladu w świecie esportu. Celem naszego zespołu, w którym posiadamy utalentowanych i zmotywowanych zawodników, są najwyższe miejsca w rankingach – duńskich i światowych. Wierzymy, że partnerstwo ze SteelSeries pomoże nam to osiągnąć – powiedział Christian Sørensen, CEO North.

W najbliższy weekend North weźmie udział w Dreamhack Open Montreal. Od razu po Montrealu zawodnicy udadzą się na rozgrywki ELEAGUE Premier w Atlancie, gdzie pula nagród wynosi milion dolarów.

Fani i obserwujący serwisy społecznościowe, jak np. Twitter SteelSeries oraz North, będą mogli w najbliższym czasie zobaczyć mnóstwo materiałów o drużynie, zawodach, życiu esportowców oraz współpracy.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie