SEAL Esports wkracza do świata esportu z attackiereN na pokładzie

E-sport
SEAL Esports wkracza do świata esportu z attackiereN na pokładzie
fot. SEAL Esports

Ogłoszony niedawno skład attackiereN znalazł wsparcie esportowego klubu. Ekipa Oskara ‘oskarisha’ Stenborowskiego wzbogaciła szeregi SEAL Esports.

SEAL Esports powstało z inicjatywy Piotra ‘Rito’ Machały znanego ze swojej aktywności na YouTube. - Zamierzamy zbudować naszą organizację głównie na grze Counter-Strike, lecz nie wykluczamy w przyszłości innych esportowych dywizji w swoich szeregach – informowali włodarze klubu, ogłaszając powstanie marki. Podkreślali ponadto: – Chcemy rozwijać polski esport, rozwijać się jako organizacja, dostarczać wam kibicom jak największych emocji. Pierwszą zaprezentowaną sekcją „Foczek” jest właśnie skład attackiereN.

 

SEAL Esports reprezentować będzie oskarish, który ma za sobą międzynarodową przygodę w ALTERNATE aTTaX, a także Piotr ‘peet’ Ćwikliński, dwukrotny uczestnik Majorów z ramienia eBattle i Vexed Gaming. Doświadczony duet wesprą dodatkowo gracze znani ostatnio z występów pod banderą GRUBASów: Michał ‘crank’ Krystyniak i Michał ‘michi’ Majkowski. Stawkę uzupełni Michał ‘mono’ Gabszewicz, do niedawna związany z Pompa Team. Szkoleniowcem chłopaków został Dawid ‘DEJV’ Herczyński, menadżerem natomiast Łukasz ‘PRAWUs’ Ganczewski.

 

 

- Cieszę się, że po długim okresie udało nam się stworzyć obiecujący zespół o silnych osobowościach - powiedział oskarish redakcji HLTV.org. - Jesteśmy dumni z dołączenia do SEAL Esports, które zapewni nam nieocenioną możliwość koncentrowania się wyłącznie na grze - stwierdził, na koniec wspominając jeszcze o rywalach z krajowego podwórka: - Counter-Strike w Polsce rozwija się bardzo szybko, a konkurencja jest o bardziej wymagająca niż jeszcze jakiś czas temu.

 

Skład SEAL Esports:

 

Oskar "oskarish" Stenborowski

Piotr "peet" Ćwikliński

Michał "mono" Gabszewicz

Michał "crank" Krystyniak

Michał "michi" Majkowski

 

Celem formacji jest awans do pierwszej pięćdziesiątki światowego rankingu HLTV.org, zwycięstwo Pucharu Polski Cybersport, a także występy na turniejach międzynarodowych.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie