Chemik zakończył poszukiwania drugiej libero!

Siatkówka
Chemik zakończył poszukiwania drugiej libero!
fot. Cyfrasport

Chemik Police zrezygnował z poszukiwania drugiej libero na nowy sezon. Jedyną zawodniczką na tej pozycji będzie Aleksandra Krzos. - Szukaliśmy drugiej libero, ale doszliśmy do wniosku, że nie warto robić nic na siłę. Jeśli chcielibyśmy zatrudnić wartościową siatkarkę, musielibyśmy poszukać poza granicami Polski - powiedział dyrektor zarządzający klubu Radosław Anioł.

Włodarze Chemika nie znaleźli w Polsce wartościowej zmienniczki dla Aleksandry Krzos. Zakontraktowanie zagranicznej zawodniczki od początku nie wchodziło w grę. Mistrz Polski miałby w tym wypadku problem z limitem obcokrajowców w składzie.

Decyzja zarządu jest dość ryzykowna. Kontuzja zawodniczki mogłaby przysporzyć Chemikowi ogromnych kłopotów. Na to jednak klub z Polic jest przygotowany. - Wtedy pozostają nam dwie opcje. Możemy przestawić jedną z przyjmujących na pozycję libero. Drugą z możliwości jest zakontraktowanie nowej siatkarki, ponieważ okienko otwarte jest do końca roku. Mamy jednak nadzieję, że Ola będzie zdrowa i uda jej się rozegrać pełen sezon. Ufamy swoim fizjoterapeutom i trenerowi przygotowania fizycznego - skomentował Anioł.

 

 

CM, chemik-police.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie