Chrobry Głogów - Raków Częstochowa: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Na inaugurację dziewiątej kolejki Nice 1 Ligi trzecia ekipa w tabeli, Chrobry Głogów podejmie, trzeci zespół od końca, Raków Częstochowa. Na papierze faworyt jest jeden, ale dobrą formę trzeba jeszcze potwierdzić na boisku. Transmisja meczu Chrobry Głogów - Raków Częstochowa w Polsacie Sport.

Do tej pory Raków ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo w Nice 1 Lidze. Ekipie z Częstochowy udało się w drugiej kolejce pokonać innego beniaminka, Puszczę Niepołomice. Od tego czasu zanotowała aż cztery porażki oraz jeden remis i jest najsłabszą ekipą wśród tych, które awansowały z II ligi. Z taką grą Raków może nie utrzymać się w lidze, a to by znaczyło, że właściciel klubu będzie musiał oddać kibicom pieniądze za zakupione karnety. Co ciekawe w 2021 klub będzie obchodził stulecie i zapewne cała Częstochowa chciałaby je świętować z klubem w Ekstraklasie.


W sobotę na drodze Rakowa stanie Chrobry, jeden z głównych kandydatów do walki o awans. Zespół z Głogowa może się poszczycić najlepszą defensywą w lidze. Nieco gorzej jest w ofensywie, ale to nie przeszkodziło ekipie z Dolnego Śląska być na trzeciej pozycji. Faworyta wskazać łatwo, ale Chrobry na pewno ma w pamięci zeszłoroczną porażkę z Rakowem w Pucharze Polski.

Transmisja meczu Chrobry Głogów - Raków Częstochowa od godziny 14.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze