Pierwsza bramka Murawskiego w Palermo

Radosław Murawski zdobył gola dla US Palermo w zakończonym remisem 1:1 sobotnim spotkaniu włoskiej drugiej ligi piłkarskiej z Foggią. Pozyskany latem z Piasta Gliwice polski pomocnik wcześniej uzyskał bramkę w Pucharze Włoch.

Murawski wpisał się na listę strzelców w 80. minucie gry, krótko po pojawieniu się na boisku. Spadkowicz z Serie A przegrywał od 40. minuty.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Thiago Cionek, który został ukarany żółta kartką. Paweł Dawidowicz i Przemysław Szymiński byli rezerwowymi.

Palermo, które w czterech kolejkach odniosło jedno zwycięstwo i trzykrotnie zremisowało, z dorobkiem sześciu punktów plasuje się na siódmej pozycji w tabeli. Na czele znajdują się Perugia, Frosinone i Carpi - po 10.