Piłkarz Manchesteru City wyśmiał swoją kartę w FIFA 18. "Nie mieliście telewizji w zeszłym roku"?

E-sport
Piłkarz Manchesteru City wyśmiał swoją kartę w FIFA 18. "Nie mieliście telewizji w zeszłym roku"?
fot. PAP

Do premiery gry FIFA 18 pozostało coraz mniej czasu, a więc EA Sports - twórca gry - stopniowo prezentuje karty poszczególnych zawodników z trybu Ultimate Team. Niektórzy piłkarze nie są jednak zadowoleni z tego, jakie umiejętności otrzymali.

W ostatnim czasie Piotr Zieliński zdenerwował się na twórców gry, gdyż - według niego - mocno nie docenili jego strzałów z dystansu. Kolejnym piłkarzem, który wręcz wyśmiał EA Sports jest letni nabytek Manchesteru City - Benjamin Mendy. Francuz kosztował "Obywateli" aż 57,5 miliona euro, a w zeszłym sezonie regularnie czarował w barwach AS Monaco.

 

Wywalczenie mistrzostwa Francji, dotarcie do półfinału Ligi Mistrzów oraz jeden gol i jedenaście asyst nie pomogło mu jednak w otrzymaniu rewelacyjnych not w grze FIFA 18. To oczywiście mu nie umknęło, postanowił więc skomentować to na Twitterze.

- Ahaha, nie mieliście telewizji w zeszłym roku? - napisał. Wpis stał się na tyle popularny, że do tej pory podało go ponad 80 tysięcy internautów, a polubiło - ponad 100! 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze