UFC: Jotko z drugą porażką z rzędu! Ciężki nokaut i dwie twarze Polaka (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Jotko z drugą porażką z rzędu! Ciężki nokaut i dwie twarze Polaka (WIDEO)
fot. Youtube

Krzysztof Jotko (19-3, 5 KO, 2 SUB) przegrał trzecią walkę w organizacji UFC. Na gali w Pittsburghu polski zawodnik w drugiej rundzie pojedynku został znokautowany przez Uriahę Halla (13-8, 9 KO, 2 SUB).

Krzysztof Jotko znakomicie rozpoczął walkę zaskakując Uriaha Halla presją i kapitalnymi akcjami bokserskimi. Do celu dochodziły liczne ciosy podbródkowe i wydawało się, że taktyka przyniesie błyskawicznie wymierny skutek. Polak jednak spróbował zdobyć plecy Amerykanina i sprowadził walkę do parteru szukając duszenia zza pleców. Na nieszczęście Jotki Hall dotrwał do syreny kończącej rundę.

W drugiej odsłonie pochodzący z Ornety zawodnik wyglądał na nieco zmęczonego aktywną postawą w pierwszych pięciu minutach. Amerykanin znacznie łatwiej utrzymywał Polaka w dystansie i dwukrotnie starał się zaskoczyć Jotkę swoją firmową bronią, czyli kopnięciami z obrotu. Nogi do celu nie doszły, ale w połowie rundy Hall wystrzelił potwornie mocnym i precyzyjnym ciosem z prawej ręki, który dosłownie ściął z nóg reprezentanta American Top Team.

Dla Jotki, notowanego do tej pory na dziesiątej pozycji w rankingu UFC w kategorii średniej, była to druga porażka z rzędu w największej organizacji MMA na świecie. W maju na UFC 211 jednogłośną decyzją sędziów przegrał walkę z Davidem Branchem.

Uriah Hall (13-8, 9 KO, 2 SUB) pokonał Krzysztofa Jotkę (19-3, 5 KO, 2 SUB) przez KO (Runda 2; 2:25)

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze