Aluron Virtu Warta Zawiercie Drużyną Roku na historycznej Gali Śląskiej Siatkówki!

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie Drużyną Roku na historycznej Gali Śląskiej Siatkówki!
fot. fot. Krzysztof Popiół / Jurassic Photo Team

Zespół Aluronu Virtu Warty Zawiercie otrzymał laur w kategorii Drużyna Roku w sezonie 2016/2017 na Gali Śląskiej Siatkówki, organizowanej przez Śląski Związek Piłki Siatkowej, która w piątkowy wieczór odbyła się w Katowicach.

„Mam nadzieję, że tradycją stanie się, iż będziemy honorować tych, którzy wylewają siódme poty na siatkarskich parkietach” - mówił Marcin Weiner, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

W kategorii Drużyna Roku bezkonkurencyjni okazali się Żółto-Zieloni. „Jesteśmy tak młodym klubem, że nawet nam się nie śniło, iż w tak krótkim czasie będziemy cieszyli się z takich sukcesów” - powiedział tuż po odebraniu nagrody Kryspin Baran, prezes Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

 

2. miejsce „Kaczora”

 

W kategorii Siatkarz Roku nominowany był również jeden z Jurajskich Rycerzy - Łukasz Kaczorowski. W internetowym głosowaniu lepszy okazał się jednak Salvador Hidalgo Oliva. Atakujący zawierciańskiej ekipy uplasował się tuż za nim.

 

Głównymi Sponsorami Gali Śląskiej Siatkówki były firmy Aluron i Virtu. Podziękowania za umożliwienie organizacji I edycji święta siatkówki w województwie śląskim odebrali: w imieniu firmy Aluron - prezes Kryspin Baran, a w imieniu Grupy Virtu - dyrektor zarządzający Grzegorz Cielecki.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze