Kosecki gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania!

Piłka nożna
Kosecki gościem Cafe Futbol! Czekamy na pytania!
fot. Polsat Sport

Gośćmi Mateusza Borka tym razem będą nasi stali eksperci Roman Kołtoń i Tomasz Hajto, a także były reprezentant Polski i piłkarz Legii Warszawa, Roman Kosecki. Na Cafe Futbol zapraszamy już w niedzielę o 11:00 do Polsatu Sport. Dogrywka od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

W najbliższym Cafe Futbol eksperci w naszym studiu porozmawiają o nadchodzących meczach reprezentacji Polski z Armenią i Czarnogórą. Od tych dwóch spotkań zależy czy nasza kadra pojedzie latem 2018 roku na mundial do Rosji. Wiadomo, że w tych meczach selekcjoner Adam Nawałka będzie mógł skorzystać z wracającego do formy Grzegorza Krychowiaka, który tym razem otrzymał powołanie.

 

Skoro gościem będzie Kosecki, to nie można nie wspomnieć o zmianie trenerskiej w Legii i debiucie Romeo Jozaka. Na meczu Pucharu Polski z Ruchem Zdzieszowice sprawdziliśmy jak zachowuje się Chorwat i jakie zdanie mają o nim piłkarze i współpracownicy. Jak co tydzień swoje pięć minut w programie będzie miał Cezary Kowalski.

 

Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

 

W komentarzach zapraszamy do zadawania pytań. Podczas programu można zadawać pytania lub włączyć się do dyskusji za pośrednictwem Twittera pod hashtagiem #CafeFutbol.

 

Prowadzący: Mateusz Borek
Gość:  Roman Kosecki
Ekspert: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze