Zagraj w drużynie izaka i wyrusz do Sztokholmu!

E-sport
Zagraj w drużynie izaka i wyrusz do Sztokholmu!
fot. CKM

Przygotowania do kolejnej odsłony ROG Join the Republic trwają. Już dziś zapisz się do kwalifikacji i zagraj w drużynie u boku Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego!

Ubiegła edycja turnieju ROG Join the Republic zakończyła się dla Polaków bardzo szczęśliwie. Drużyna sformowana przez izaka nie tylko zwyciężyła  międzynarodowe zawody, ale chwilę później stała się impulsem do stworzenia Izako Boars – jednego z najpopularniejszych dziś klubów esportowych nad Wisłą. Anonimowi wcześniej Kamil ‘LUULIGUZMAN’ Pala czy Daniel ‘STOMP’ Płomiński zaistnieli nagle w świadomości obserwatorów sportu elektronicznego. Ekipa Skowyrskiego, stworzona początkowo wyłącznie dla frajdy, stała się więc zalążkiem rozwijających się karier.

 

Już dziś startują zapisy do kolejnego sezonu ROG Join the Republic. Chętni mają na nie dwie doby. I tym razem na czele polskiego składu stanie izak. Popularny komentator ze wszystkich zgłoszeń wyselekcjonuje pięcioosobową kadrę, która już 7 października pojawi się na targach Poznań Game Arena. Tam zmierzy się z najlepszą piątką wybraną na drodze kwalifikacji LAN-owych. Czterech najbardziej wyróżniających się strzelców pojedynku dostanie od Skowyrskiego szansę wyjazdu na bootcamp oraz udziału w wielkim finale turnieju organizowanym w Sztokholmie. - W tym roku postaramy się obronić tytuł – zakomunikował krótko izak.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze