Kapitalny nokaut jednego z największych talentów MMA (WIDEO)

Sporty walki
Kapitalny nokaut jednego z największych talentów MMA (WIDEO)
fot. Twitter

Uchodzący za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników MMA młodego pokolenia Aaron Pico (1-1, 1 KO) odniósł pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze. Na gali Bellator 183 efektownie znokautował Justina Linna (7-4, 2 KO, 4 SUB).

 Nadzieje co do 20-latka były bardzo ogromne, gdyż według wielu ekspertów jest on najbardziej perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. Pico to uzdolniony zapaśnik oraz bokser, co może dać świetne połączenie w klatce MMA. Debiut nie był jednak taki, na jaki z pewnością liczył. Jego rywalem był doświadczony Zach Freeman (9-2, 1 KO, 6 SUB), a to dla wielu było sporym zaskoczeniem. Ryzyko się nie opłaciło, gdyż "The Altar Boy" zaskoczył wszystkich i w zaledwie 24 sekund poddał Pico.

 

To jednak nie złamało zapędów młodego zawodnika, który w nocy z soboty na niedzielę powrócił do klatki. Na gali Bellator 183, gdzie walką wieczoru było starcie Bensona Hendersona z Patrickym Freire, zmierzył się z Justinem Linnem (7-4, 2 KO, 4 SUB) i tym razem zaprezentował się ze znacznie lepszej strony. W pierwszej rundzie Pico kapitalnie skontrował przeciwnika lewym z dołu. Sędzia od razu przerwał pojedynek...

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze