Kolejna gwiazda Juventusu trafi do Manchesteru? Ogromne pieniądze w grze

Piłka nożna
Kolejna gwiazda Juventusu trafi do Manchesteru? Ogromne pieniądze w grze
fot. PAP

Manchester United znowu chce rozbić bank i po raz kolejny wykupić jedną z gwiazd Juventusu. Za Paula Pogbę w sierpniu 2016 roku "Czerwone Diabły” zapłaciły około 105 mln euro, teraz kwota może być o wiele okazalsza.

Brytyjski dziennik "The Mirror" podaje, że Manchester United jest gotowy kupić Paulo Dybalę. Według doniesień "Czerwone Diabły" są gotowe wyłożyć nawet 175 mln euro za Argentyńczyka. W ostatnim czasie wydawało się, że gwiazdor "Starej Damy" najbliżej ma do FC Barcelony, która wyrażała największe zainteresowanie 23-latkiem.

 

Niedawno dyrektor generalny turyńczyków, Giuseppe Marotta stwierdził, że zatrzymanie w klubie takiego zawodnika jest niemalże nierealne. - To piłkarz decyduje o swojej przyszłości i o tym, czy chce odejść. W takim przypadku nie da się go zatrzymać - powiedział Włoch.

 

Od lat Manchester United jest klubem, który lubi wydawać duże pieniądze i zapewne kwota jakiej zażąda od nich Juventus nie będzie stanowiła większego problemu. Z najbardziej spektakularnych transferów ostatnich lat można wymienić wspomnianego już Pogbę, czy także Romelu Lukaku, zakupionego za ponad 80 mln euro.

 

Dybala ma za sobą bardzo udane tygodnie. W ośmiu meczach tego sezonu strzelił już dwanaście goli. Czas pokaże czy skuszą go ogromne pieniądze proponowane przez United. Jego kontrakt w Juve obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze