Illuminar Gaming przedłużyło kontrakty z Teamem 1

E-sport
Illuminar Gaming przedłużyło kontrakty z Teamem 1
fot. ESL

Illuminar Gaming przedłużyło kontrakty z drużyną League of Legends. Wojciech ‘Tabasko’ Kruza i spółka w biało-niebieskich barwach zagrają jeszcze podczas Pucharu Polski Cybersport oraz Polskiej Ligi Esportowej.

Początkowo współpraca Teamu 1 oraz Illuminar Gaming miała trwać zaledwie jeden turniej i zakończyć się po finałach 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Już w łódzkiej Atlas Arenie za kulisami mówiło się jednak, że umowy mogą zostać przedłużone. Zależeć miało to od m.in. końcowego wyniku formacji. Ostatecznie zawodnicy Illuminar Gaming obronili mistrzowski tytuł, kolejny raz z rzędu udowadniając, że w Polsce nie ma na nich mocnych.

Drużyna Tabasko w trykotach Illuminar Gaming walczyć będzie jeszcze podczas Pucharu Polski Cybersport oraz Polskiej Ligi Esportowej. Wpływ na przedłużenie kontraktów oprócz wywalczonego mistrzostwa w Łodzi miało bezsprzecznie profesjonalne zachowanie zarządu klubu. - Współpraca z Illuminar Gaming na Mistrzostwach Polski przebiegła bezbłędnie i byliśmy bardzo zaskoczeni jak nas traktowali podczas zawodów, chciałbym stąd podziękować Michałowi, któremu zawdzięczamy opiekę na tej imprezie – zakomunikował na łamach portalu Cybersport.pl jungler zespołu. Dodał również, że ambicje zarówno włodarzy organizacji, jak i samych graczy sięgają zdobycia potrójnej korony (EMP, PPC, PLE): - To co chcemy osiągnąć razem z Illuminar to wygranie wszystkiego w Polsce i pozostanie niepokonanym na polskim podwórku w 2017 roku.

Skład Illuminar Gaming:


Marcin ‘IceBeasto’ Lebuda
Wojciech ‘Tabasko’ Kruza
Sebastian ‘Sebekx’ Smejkal
Paweł ‘Woolite’ Pruski
Paweł ‘delord’ Szabla

Po zakończeniu wyżej wspomnianych rozgrywek zespół wznowi z Illuminar Gaming negocjacje. Być może kadrę Pawła ‘Woolite’a’ Pruskiego reprezentującą iHG zobaczymy bowiem także w kwalifikacjach do Challenger Series.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie