Piękne stopy Radwańskiej! Dlaczego okłada je kapustą?

Tenis
Piękne stopy Radwańskiej! Dlaczego okłada je kapustą?
fot. Instagram

Domowe sposoby na niektóre dolegliwości często bywają proste i skuteczne. Przekonała się o tym niedawno polska tenisistka Urszula Radwańska, która stan zapalny w stopach zwalczała za pomocą okładów z kapusty.

Młodsza z sióstr Radwańskich walczy o powrót do pierwszej setki rankingu WTA. Droga do tego celu wciąż daleka – Polka klasyfikowana jest obecnie na 551 miejscu, a na dodatek nie opuszczają jej różne dolegliwości. W stopach pojawił się stan zapalny, przez co została zmuszona do wycofania się z turnieju w Redding. Zawodniczka nie była w stanie zagrać w ćwierćfinałowym pojedynku z Chanel Simmonds z RPA.

 

 

"Stan zapalny w obu stopach po czterech ciężkich meczach w Redding uniemożliwił mi dzisiaj grę w ćwierćfinale" – przyznała 26-letnia tenisistka na swym profilu na Instagramie.

 

Ratunkiem były okłady z kapusty, które pomogły: "Opuchlizna zeszła idealnie" – napisała zawodniczka na swym profilu na Instagramie.

 

 

Regeneracja z kapusta😂 Recovery with cabbage😂 #natural #methods #are #the #best

A post shared by Urszula Radwanska (@ularadwanska_official) on Sep 16, 2017 at 1:07pm PDT

 

Po pokonaniu tych dolegliwości, Polka mogła wystartować na turnieju w meksykańskim Tampico, gdzie po wyeliminowaniu w I rundzie Zoe Kruger, uległa w walce o ćwierćfinał reprezentantce gospodarzy Giulianie Olmos.  Po tej porażce Urszula Radwańska wróciła do Kalifornii, gdzie bierze udział w eliminacjach do turnieju ITF w Templeton.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie