Ruszają kwalifikacje do WESG. Zmierz się z Virtus.pro i powalcz o wyjazd do Chin!

E-sport
Ruszają kwalifikacje do WESG. Zmierz się z Virtus.pro i powalcz o wyjazd do Chin!
fot. HLTV.org

Chcesz zmierzyć się z Virtus.pro i powalczyć o wyjazd do Chin? Weź udział w polskich eliminacjach do World Electronic Sports Games 2017 i stań w szranki z najlepszymi zespołami z Polski.

Ruszyły zapisy do regionalnych rozgrywek kwalifikacyjnych WESG 2017. Do tej pory chęć udziału w zmaganiach zgłosiło m.in. Virtus.pro, Team Kinguin, PRIDE, PACT, Pompa Team, Venatores, OFF-MODE RED czy Solaris Esports. Do walki może stanąć jednak każda drużyna znad Wisły spełniająca regulaminowe wymogi. Zapisy prowadzone są pod tym ADRESEM
 
Polska otrzymała aż dwa miejsca w kolejnym, europejskim etapie eliminacyjnym. Dopiero mecze najlepszych reprezentantów Starego Kontynentu wyłonią bowiem uczestników globalnych finałów. 
 
Kwalifikacje do rozgrywanego w Chinach WESG to jedna z niewielu okazji do podziwiania starć Virtus.pro z innymi ekipami znad Wisły. Organizatorzy nie mają w zwyczaju bowiem bezpośrednio zapraszać utytułowanych formacji, przez co światowa czołówka zmuszona jest do gry w eliminacjach. Te - na polskim podwórku - wystartują już 19 października.
 
Na globalnych finałach WESG 2016 podziwialiśmy Virtus.pro oraz Team Kinguin. „Złota piątka” stanęła wówczas na najniższym stopniu podium, a „Pingwiny” – po wcześniejszym zwycięstwie ze spółką Filipa ‘NEO’ Kubskiego – zdobyły srebrne medale.
SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie