Czwarte miejsce polsko-czeskiej drużyny w biegu Reebok Ragnar White Cliffs

Inne
Czwarte miejsce polsko-czeskiej drużyny w biegu Reebok Ragnar White Cliffs
fot. Materiały prasowe

W niedzielę 24 września polsko-czeska drużyna przekroczyła metę Reebok Ragnar White Cliffs! Ekipa może pochwalić się świetnym wynikiem - ponad 270 km pokonała w czasie 23 godz. 45 min i 40 sek. i tym samym zdobyła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej!

Ekipa Reebok RUN CREW rozpoczęła swoje zmagania w sobotę 23 września o godz. 13:00 czasu lokalnego. Każdy z uczestników, w kolejności rotacyjnej, miał do pokonania 3 odcinki o łącznej długości od 19,3 do 35,4 kilometrów. Dziesięcioosobowa grupa przebiegła w sumie 274 km w malowniczej scenerii nadmorskich miasteczek i białych klifów Wielkiej Brytanii. Po trwającym blisko dobę, wymagającym wyścigu drużyna dotarła na metę w Brighton z czasem 23 godziny 45 minut, zajmując wysokie 4. miejsce!

 

 

Pierwszy europejski wyścig Reebok Ragnar ukończyło 130 drużyn, w tym zespół z jedyną 6-osobową grupą z Polski. Wyzwanie Reebok Ragnar White Cliffs podjęli: Wojciech Rzywucki i Adrianna Szatecka - biegacze i trenerzy Reebok RUN CREW w sklepie Runners Club, Piotr Galus z Polsatu, Eliza Godzimirska - Brand Activation Manager Reebok, a także Michał Adamkiewicz i Krzysztof Lewandowski - zwycięzcy konkursu Reebok Ragnar oraz doświadczeni długodystansowi biegacze. W zespole z logo Reebok RUN CREW pobiegło również czterech reprezentantów marki Reebok z Czech.

 

 

Bieg Reebok Ragnar jest dokładnie tym, czym jest marka Reebok w swoich trzech, kluczowych wymiarach:

 

• społecznym - łączy, integruje ludzi, sprawia, że są jedną, zgraną drużyną i tylko razem jako drużyna mogą pokonać ten dystans,

• fizycznym - inspiruje do przekraczania swoich granic, mierzenia się z trudnościami i stawia konkretne cele, jak pokonanie trasy o długości 274 km, często pod górę, po żwirze czy piasku,

• mentalnym - jest próbą charakterów, bo biegacze muszą biec, pomimo pory nocnej czy złej pogody.

 

Reebok Ragnar to znany na całym świecie cykl biegów długodystansowych organizowany od 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, teraz także w Europie. Główną ideą wyścigu jest działanie w grupie, dzielenie się wyjątkowymi doświadczeniami i wsparcie w drodze na metę. Drużyny liczące od 6 do 12 osób, składające się ze znajomych, członków rodzin lub współpracowników, kontynuują rywalizację przez całą dobę. Podczas biegu pokonują zróżnicowane trasy wiodące przez najbardziej malownicze miejsca na świecie. Każdy z uczestników musi przebiec od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów, dzięki czemu w zabawie mogą wziąć udział również mniej doświadczeni biegacz.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze