Ewakuacja w ośrodku treningowym Tottenhamu! Wszystko przez bombę

Piłka nożna
Ewakuacja w ośrodku treningowym Tottenhamu! Wszystko przez bombę
fot.PAP/EPA

Nerwowe chwile przeżyli w piątek pracownicy angielskiego klubu - Tottenhamu Hotspur. Bowiem w dzielnicy Enfield w Londynie, gdzie znajduje się ośrodek treningowy znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Policja ewakuowała wszystkich, który znajdowali się nieopodal. Bomba została wywieziona i zabezpieczona.

W godzinach popołudniowych londyńska policja dostała informacje, że na terenie ośrodka treningowego "Kogutów" znajduje się niewybuch z okresu II wojny światowej. Po godzinie 15 służby przeszły do działania i ewakuowały osoby znajdujące się w ośrodku, a także mieszkańców z pobliskich domów. Drogi były nieprzejezdne, gdy specjalne jednostki wywoziły bombę.

Nie ma potwierdzenia czy w trakcie znalezienia bomby w ośrodku przebywali piłkarze "Kogutów". - Doszło do odkrycia niezidentyfikowanego kawałka metalu, który okazał się niewybuchem z czasów II wojny światowej. Konieczna była ewakuacja ludzi i zamknięcie pobliskich ulic. Po trwającej niespełna 2 godziny akcji policji wszystko wróciło do normy. Po sprawnej interwencji nie ma już żadnego niebezpieczeństwa - stwierdził przedstawiciel londyńskiej policji.

Najbliższy mecz wicemistrzowie Anglii zagrają na wyjeździe z beniaminkiem - Huddersfield.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze