Jennifer Lopez, 15 milionów dolarów i... esport!

E-sport
Jennifer Lopez, 15 milionów dolarów i... esport!
fot.

Światowej sławy piosenkarka i aktorka poważnie wkroczyła w świat esportu. Jennifer Lopez znalazła się w gronie osób, które zainwestowały w NRG Esports aż 15 milionów dolarów.

Amerykańska organizacja NRG Esports znana jest m.in. z sekcji Counter-Strike’a: Global Offensive, a teraz Overwatcha. Popularności przysporzy jej na pewno fakt, że w grupie znanych osobowości, które postanowiły mieć wkład w rozwój klubu, znalazła się Jennifer Lopez. J. Lo wraz z gwiazdami NFL: Marshawnem Lynchem i Michaelem Strahanem czy bejsbolistą Alexem Rodriguezem zainwestowali w NRG aż 15 milionów dolarów!

 

Co ciekawe, Jennifer Lopez w swych esportowych podbojach nie ograniczyła się tylko do wypisania pokaźnego czeku. To bowiem na barkach sławnej wokalistki spoczęło ogłoszenie składu nowej dywizji Overwatcha. W wideo prezentującym członków zespołu NRG Esports widzimy też m.in. utytułowanego koszykarza i celebrytę Shaquille’a O’Neal.

 

 

Przypomnijmy, że NRG Esports posiada miejsce w prestiżowych rozgrywkach Overwatch League. Organizacja będzie reprezentować miasto San Francisco.

 

Skład NRG Esports:

 

Matthew “super” DeLisi

Andrej “babybay” Francisty

André “iddqd” Dahlström

Dante “Danteh” Cruz

Jay “sinatraa” Won

Daniel “dhaK” Paz

David “nomy” Ramirez

Nikola “Sleepy” Andrews

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie