Jennifer Lopez, 15 milionów dolarów i... esport!

E-sport
Jennifer Lopez, 15 milionów dolarów i... esport!
fot.

Światowej sławy piosenkarka i aktorka poważnie wkroczyła w świat esportu. Jennifer Lopez znalazła się w gronie osób, które zainwestowały w NRG Esports aż 15 milionów dolarów.

Amerykańska organizacja NRG Esports znana jest m.in. z sekcji Counter-Strike’a: Global Offensive, a teraz Overwatcha. Popularności przysporzy jej na pewno fakt, że w grupie znanych osobowości, które postanowiły mieć wkład w rozwój klubu, znalazła się Jennifer Lopez. J. Lo wraz z gwiazdami NFL: Marshawnem Lynchem i Michaelem Strahanem czy bejsbolistą Alexem Rodriguezem zainwestowali w NRG aż 15 milionów dolarów!

 

Co ciekawe, Jennifer Lopez w swych esportowych podbojach nie ograniczyła się tylko do wypisania pokaźnego czeku. To bowiem na barkach sławnej wokalistki spoczęło ogłoszenie składu nowej dywizji Overwatcha. W wideo prezentującym członków zespołu NRG Esports widzimy też m.in. utytułowanego koszykarza i celebrytę Shaquille’a O’Neal.

 

 

Przypomnijmy, że NRG Esports posiada miejsce w prestiżowych rozgrywkach Overwatch League. Organizacja będzie reprezentować miasto San Francisco.

 

Skład NRG Esports:

 

Matthew “super” DeLisi

Andrej “babybay” Francisty

André “iddqd” Dahlström

Dante “Danteh” Cruz

Jay “sinatraa” Won

Daniel “dhaK” Paz

David “nomy” Ramirez

Nikola “Sleepy” Andrews

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze