Trener Adamka opiekunem Balskiego! "My English is not bad"

Sporty walki

Podczas gali w Łomiankach dowiedzieliśmy kilku ciekawych informacji na temat utalentowanego Adama Balskiego (10-0, 8 KO), a konkretnie o najbliższej gali, na jakiej wystąpi oraz o jego nowym trenerze. Posłuchaj rozmowy z udziałem Balskiego, Macieja Miszkinia i Mateusza Borka.

Balski wystąpi 18 listopada na gali boksu w Częstochowie. - Dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj. To chyba taki prezent dla mnie na dzień chłopaka. Tylko wracać do domu i jeszcze ciężej trenować - podekscytował się Balski. Borek wyjawił natomiast, że 26-latek będzie miał nowego trenera - do najbliższych walk będzie przygotowywał się z opiekunem Tomasza Adamka, Gusem Currenem.

- Miałem kontakt z Gusem na obozie Adamka i cenię jego umiejętności, a przede wszystkim podejście do boksu i taką filozofię życia. On daje zawodnikowi ten jakże cenny spokój. Myślę, że ta współpraca zaowocuje - ocenił Miszkiń.

 

- Cieszę się, że będę mógł trenować na tej samej sali w USA, co Adamek i wspinać się, iść jego śladem. Cały czas o tym myślę. I na szczęście - my English is not bad - spuentował z uśmiechem Balski.

Rozmowa z udziałem Balskiego, Miszkinia i Borka w załączonym materiale wideo.

ba, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze