Woicki wpadł na stół podczas rozpaczliwej interwencji!

W trakcie drugiego seta w meczu pierwszej kolejki PlusLigi pomiędzy Indykpolem AZS Olsztyn a Espadonem Szczecin Paweł Woicki wykazał się ogromną ambicją. Rozgrywający próbował obronić piłkę lecącą w trybuny, ale to się nie udało i... sam wylądował na podłodze za stolikiem.

Ambicja to coś, czego kapitanowi Indykpolu AZS Olsztyn nie można odmówić. W drugim secie meczu z Espadonem Szczecin przy stanie 10:4 nawiązała się długa wymiana. Mocny atak Marcina Wiki został podbity przez gospodarzy, lecz piłka zmierzała w trybuny. Rozgrywający olsztynian nie ma jednak w zwyczaju odpuszczać. Pognał za nią, ale zamiast popisać się spektakularną obroną... staranował stolik, przy którym swoje stanowiska mieli członkowie sztabu.

Upadek Woickiego wyglądał bardzo niebezpiecznie. Na jego szczęście obyło się bez kontuzji.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.