Adamek: Wierzę, że zasłużę na jeszcze jedną wielką walkę!

Sporty walki

Tomasz Adamek - Fred Kassi to walka wieczoru gali w Częstochowie, która odbędzie się 18 listopada. - Wierzę z całego serca, że zasłużę na jeszcze jedną walkę - powiedział "Góral", który nie widzi innego scenariusz jak swoje zwycięstwo.

W sobotni wieczór dowiedzieliśmy się, że Tomasz Adamek (51-5, 30 KO) wróci do ringu 18 listopada na gali w Częstochowie. Jego przeciwnikiem będzie Fred Kassi (18-6-1, 10 KO), który ostatnie walki toczył z czołówką wagi ciężkiej. Ostatni raz był widziany między linami w sierpniu 2016 roku, kiedy przegrał z Jarrellem Millerem.

 

- Na pewno przyjedzie przygotowany. Mam nadzieję, że będzie to piękna wojna i krok do przodu, bo wierzę z całego serca, że zasłużę na jeszcze jedną wielką walkę - przyznał Adamek.

 

"Goral" z kolei wróci po czerwcowym zwycięstwie z Solomonem Haumono na gali Polsat Boxing Night. Nie ukrywa, żę liczy na kolejny trium, który pozwoli na uzyskanie jeszcze większej walki w niedalekiej przyszłości. - Wydaje mi się, że będzie to piękna walka dla kibica, bo Kassi to zawodnik, który lubi blisko podchodzić, lubi się bić - dodał.

 

Kassi jako jeden z niewielu potrafił wytrzymać pełny dystans z Dominikiem Breazeale'em. Jego remis z Chrisem Arreolą też budzi kontrowersje, bo to raczej Kameruńczyk mieszkający na co dzień w Stanach Zjednoczonych był stroną lepszą.

 

- Trzeba uważać, bo potrafi wejść w tempo. Potrafi wyczekać i z niskiego uniku wyjść z ciosem obszernym i niebezpiecznym. Tomek będzie musiał być czujny, ale walka jest jak najbardziej do wygrania - ocenił Maciej Miszkiń.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie