Ponad 130 lat w ringu! Weterani boksu rozwiązali konflikt (WIDEO)

Sporty walki
Ponad 130 lat w ringu! Weterani boksu rozwiązali konflikt (WIDEO)
fot. Youtube

30 września zdecydowanie przeszedł do historii pięściarstwa w Chojnicach. 62-letni Bogdan Gruchała i 72-letni Kazimierz Poteracki wyjaśnili swój konflikt w pięściarskim ringu, a dodatkowo pokazali kibicom, że wiek nie gra roli!

Chojnicka hala Centrum Park pękała w szwach! Dziesięciolecie klubu bokserskiego Boxing Team Chojnice przyciągnęło na trybuny setki kibiców, a wisienką na torcie było starcie weteranów. 62-letni Bogdan Gruchała i 72-letni Kazimierz Poteracki długo spierali się, który z nich jest lepszym pięściarzem i postanowili wyjaśnić swój konflikt w ringu. Lepszej okazji niż uroczyste wydarzenie z okazji jubileuszu wymarzyć sobie nie mogli.

30 września pięści poszły w ruch, a weterani podeszli do sprawy z dużym zaangażowaniem. Walka odbyła się na dystansie trzech minutowych rund. Młodszy Gruchała kilkukrotnie posłał swojego przeciwnika na deski, ale Poteracki za każdym razem pokazywał dużą wolę walki. Werdykt? Oczywiście remis, bo obaj Panowie w oczach kibiców zasłużyli na słowa uznania.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze